O mnie

Grażyna Mikołajczyk, Grace - jestem doświadczoną masażystką i od wielu lat pracuję z energią, oddechem i ruchem. Pomagam ludziom w problemach zdrowotnych i w rozwoju osobistym. Od 11 lat praktykuję yogę i jestem wegetarianką. Kocham taniec. Mam dwóch wspaniałych synów, kochane synowe i czworo cudownych wnucząt.

Zabiegów Marmy i Marmy pielęgnacyjnej twarzy uczyłam się przez wiele lat w Indiach, Niemczech oraz ośrodku Art of Living Polska w Tarasce. Mam ponad 9 lat doświadczenia.


Posiadam certyfikaty Wydziału Ayurvedy International Art of Living Foundation (www.artofliving.pl)


- Marma twarzy: Certificate of Proficiency No. PL.07.8.016 - Sri Sri Ayurveda Facial Masage Marma Treatment (September 2007)
- Marma: Certificate of Marma, Ayurveda in Bad Antogast (November 2001)
- Masaż Lomi Lomi Nui (June 25, 2005)Uczestniczyłam w kilkudziesięciu kursach II stopnia i w pięciu kursach III stopnia Art of Living (w tym jeden w Indiach) oraz w pięciu kursach DSN. Asystowałam w ponad stu kursach I stopnia Art of Living. Mam za sobą również kurs Blessingu. Ukończyłam kurs nauczycielski I stopnia AOL na Litwie oraz kurs nauczycielski Sri Sri Yogi I stopnia.Z mojego wieloletniego doświadczenia wiem, że Marma pomaga w wielu przypadkach. Jakiś czas temu przyszła do mnie młoda para. Bardzo chcieli mieć dziecko. Tłumaczyli, że są bardzo zestresowani, ponieważ byli właścicielami prężnie działającej firmy i kobieta nie mogła zajść w ciążę. Korzystali z wielu porad i nie odnieśli żadnych rezultatów. Zdecydowali się wziąć dziesięć zabiegów, co 2-3 dni. Po miesiącu kobieta zaszła w ciążę, a po roku odwiedziłam ich. Piękne zdrowe dziecko i szczęśliwa para.
Dla mnie to ogromna radość robić zabiegi i pomagać ludziom w odnajdywaniu ich szczęścia.

Moje motto to
"Kogo dotykam, ten rozwija się jak kwiat lotosu.

 Copyright © 2010-2015 cudownemasaże.pl. All rights reserved. Wykonanie PP Media.